Majtki cieliste do jasnych ubrań. Jak dobrać?

0
902

Jaką bieliznę nosić pod białe i jasne spodnie, aby nie była widoczna pod ubraniem? Z takimi wątpliwościami mierzy się wiele przedstawicielek płci pięknej. I nic w tym dziwnego, ponieważ tak hołubiona przez wielu bielizna w białym kolorze po prostu się do tego nie nadaje. Na szczęście jest na to rozwiązanie. Z opresji wybawią nas majtki cieliste, najlepiej odcieniem dopasowane do koloru skóry, które pomogą zachować dyskrecję – nawet w przypadku obcisłych, mocno przylegających do ciała ubrań.

Przeprowadź test!

Chcąc kupić majtki cieliste, nie możemy kierować się kwestią przypadku. Ani cena, ani ewentualny wzór czy krój nie powinien zadecydować o naszym wyborze. Najważniejszy bowiem jest odcień bielizny. I to ta kwestia powinna okazać się sprawą priorytetową. Jak tego dokonać? W bardzo prosty sposób. Mianowicie – wykonując test dłoni. Tylko wtedy zyskamy pewność, że zakupione cieliste majtki będą idealnie stapiać się z naszym ciałem, stanowiąc niejako drugą skórę.

Dopasowanie do ubrania

Choć dopasowanie odcienia jest sprawą niezwykle ważną, to jednak nie jedyną. Są również inne kwestie, o których należy pamiętać, kupując cieliste majtki. Jakie? Dopasowanie do ubioru. Wbrew pozorom, to równie ważny element. Tylko wyobraźmy sobie, co z tego, że idealnie dobierzemy odcień bielizny do koloru skóry, jeśli jej przeszycia czy dekoracyjne elementy będą odznaczać się pod ubraniem? I właśnie dlatego jej dobór do kreacji jest sprawą wymagającą dłuższego zastanowienia się.

Liczy się rozmiar!

Czy odpowiedni wybór rozmiaru bielizny dotyczy tylko zakupu biustonosza? Oczywiście, że nie! Podobnie sytuacja przedstawia się, gdy chcemy zakupić majtki cieliste. Trudno bowiem zachować atrakcyjny wygląd, jeśli figi, które mamy na sobie wrzynają się w pośladki i skutecznie przyciągają wzrok? Dlatego szukając idealnych majtek, warto postawić na uniwersalne fasony. A należą do nich szorty czy damskie bokserki. Zapewnią należyty komfort, wygodę i co ważne – dyskrecję. Optymalnie, jeśli będą w jednym odcieniu, bez kolorowych wstawek i bezszwowe.

Cięte laserowo jako bieliźniany hit

Dużym zainteresowaniem pań cieszą się majtki cieliste cięte laserowo. Cenione przede wszystkim za nowatorską budowę, która nie posiada twardych obszyć w części pośladkowej, a co za tym idzie – nie odznacza się pod ubraniem. Szyte z miękkich, przyjaznych dla skóry i zarazem elastycznych materiałów, zapewniają należyty komfort noszenia – niezależnie od sytuacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here