Wielu mężczyzn poszukuje wyjątkowych perfum które z pewnością będą mogły oddać jego osobowość, każdym pan posiada swoje indywidualne oczekiwania co do zapachu.

Jednak warto zwrócić uwagę iż w przypadku zapachów męskich będą to raczej zapachy twarde, zdecydowane które najczęściej spotykane są w perfumach dla panów. Oczywiście warto zwrócić uwagę iż będą to przykładowo nuty drzewne, nuta kory ale także nuty orientalne które mogą kojarzyć nam się z różnymi przyprawami, pieprzem, może być to także wyczuwalna nuta skóry.

Nuty zapachowe dla panów

Obecnie panowie coraz chętniej sięgają po perfumy, mogą być to zapachy które będziemy nosili na co dzień, przykładowo do pracy, do biura wówczas możemy skorzystać z różnych odmian wody toaletowej która charakteryzuje się mniejszą intensywnością niż perfumy. Z pewnością praca w miejscu zamkniętym sprawia iż powinniśmy postawić na perfumy które są nieco łagodniejsze jeżeli chodzi o intensywność zapachu, nie powinny one drażnić innych pracowników. Oczywiście mężczyźni mają do wyboru bardzo wiele perfum ale także chętnie korzystają z wody po goleniu.

Wybierając zapach powinniśmy kierować się własnym gustem, oczywiście powinniśmy sprawdzić różne zapachy które dostępne są przykładowo w perfumeriach dzięki temu będziemy mogli odnaleźć zapach który będzie nam najbardziej odpowiadał. W tym przypadku możemy oczywiście zastosować różnego rodzaju testery, papierki które możemy spryskać perfumami jednak warto zwrócić uwagę iż sprawdzenie zapachów zbyt dużej ilości perfum będzie mijało się z celem ponieważ masz nos po pewnym czasie nie będzie prawidłowo rozpoznawał zapachu. Oczywiście możemy zapytać w sklepie, w perfumerii o poradę które perfumy są popularne, sprawdzić zapachy które będą zawierały zdecydowane, męskie nuty. Z pewnością warte uwagi są perfumy Tom Ford, ich nazwa bierze się od imienia i nazwiska dyrektora w domu mody Gucci który w 2006 roku wypuścił swoją linie perfum, z pewnością na uwagę zasługują tutaj perfumy takie jak Black Orchid, Tobacco Vanilla, jak również wiele innych, są to bardzo męskie perfumy które z pewnością mogą charakteryzować się dość ostro nutą zapachową które dodadzą każdemu mężczyźnie odwagi i pewności siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here