Osoby, które interesują się przeszczepem włosów, mogą dziś liczyć nie tylko na zabieg charakteryzujący się dużym stopniem skuteczności. Powodem do zadowolenia będzie dla nich z pewnością również to, że przeszczep jest oferowany dziś przez wiele klinik, oni sami zaś mogą zdecydować się na kilka metod jego przeprowadzenia.

Jak przeszczep włosów wygląda w praktyce?

Gdy w grę wchodzi przeszczep włosów Katowice wydają się miastem wyjątkowo przyjaznym potencjalnym pacjentom. Tamtejsze kliniki z dużym zaangażowaniem rywalizują o ich uznanie świadcząc usługi charakteryzujące się nie tylko bardzo wysokim poziomem, ale i dbałością o każdy szczegół. Osoby decydujące się na zabieg przeważnie mają pobierany pasek owłosionej skóry znajdujący się w tym miejscu, w którym włosy są jeszcze gęste. Zazwyczaj miejscem tym jest potylica, sam pasek zaś nie jest większy niż 1 centymetr.Klinika przeszczepu włosów w większości przypadków proponuje przeszczepianie implantów za pomocą mikroimplantacji. Metoda ta pozwala na wszczepianie implantów w ich naturalnym układzie, dzięki czemu efekt końcowy jest trudny do odróżnienia od stanu naturalnego. W wielu klinikach można też skorzystać ze zautomatyzowanej wersji tej metody. W tym przypadku lekarz może liczyć na pomoc specjalnego urządzenia, co znacząco przyspiesza zarówno pobieranie włosów, jak i sam przeszczep.

Co po zabiegu?

Osoby, które decydują się na Przeszczep włosów katowice nie muszą już obawiać się, że zabieg na długi czas wyeliminuje je z normalnego życia. Już po tygodniu można wrócić do swoich codziennych obowiązków. Oczywiście, nie oznacza to wcale, że klinika przeszczepu włosów nie zaleca określonych zabiegów pielęgnacyjnych. Przeważnie pacjent otrzymuje specjalną maść z dodatkiem antybiotyku, którą należy wykorzystywać do smarowania ranek dających o sobie znać po zabiegu. Przydatne okazują się też leki przeciwbólowe oraz schładzanie skóry głowy, bo mogą pojawić się na niej obrzęki.Decydując się na przeszczep włosów w Katowicach można mieć pewność, że zabieg okaże się znacznie bardziej skuteczny niż wszystkie te preparaty przeznaczone do odbudowy włosów, które są dostępne bez recepty. Nie można jednak zapominać o tym, że rezultaty przeszczepu są uzależnione od wielu czynników. W klinice przeszczepu włosów zwykle analizuje się je wszystkie, a pacjent jeszcze przed zabiegiem jest informowany o tym, czego powinien się spodziewać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here