Kosze prezentowe z roku na rok stają się coraz bardziej popularne i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wybieramy je z okazji urodzin, imienin, jubileuszy, ale również jako prezent dla nowożeńców bądź tez podziękowanie dla rodziców. Kosze coraz częściej wręczane są z takich okazji jak ukończenie studiów, zdanie prawa jazdy, otwieranie lokalu, awans w pracy bądź po prostu zestawy świąteczne wręczane są pracownikom z okazji świąt.  Kosze upominkowe są zdecydowanie bardziej ciekawszym prezentem niż wręczane karty podarunkowe na określone kwoty.

Co może zawierać kosz podarunkowy

Kosze komponowane są zazwyczaj w koszach wiklinowych, bądź tez drewnianych skrzynkach, czy tez dekoracyjnych pudełkach kartonowych, dodatkowo wypełniane są suszoną trawą, kwiatami czy innymi elementami dekoracyjnymi. Natomiast to co znajdzie się w takim  koszu zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni najczęściej jest to kompozycja pięknie skomponowanych różnorodnych kaw oraz herbat, a także wysokiej jakości słodyczy, a często również owoców. (Więcej informacji znajdziesz na: https://winaialkohole.pl/)

Dodatkowo kosze mogą zawierać także kwoty, bądź drobne upominki jak filiżanka, kubek czy też maskotka. Kosz indywidualnie skomponowany to głównie propozycja dla osoby która jest nam dobrze znana i wiemy jaką pije , kawę i jakie słodycze lubi, a dodatkowo wiemy także że np. kolekcjonuje kubki bądź filiżanki. Wówczas możemy śmiało stworzyć kosz który będzie idealnie spersonalizowany właśnie pod tą osobę. Wówczas takie kosze prezentowe pokazują, ze dobrze znamy osobę obdarowaną i wiemy jaki prezent i smakołyk jest w stanie ją ucieszyć.

Kosze upominkowe są zatem świetnym rozwiązaniem na wiele różnych okazji i tak naprawdę dzięki nim nie musimy głowić się nad tym co kupić danej osobie na prezent. Dodatkowo mamy również pewność, że taki kosz jest bardzo praktycznym prezentem i będzie w zasadzie w całości wykorzystany, nie będzie stał na półce jak wiele innych nietrafionych prezentów. Tak naprawdę możliwości takiego kosza prezentowego są jeszcze większe niż te wyżej zaproponowane, ponieważ odpowiednio skomponowany kosz może być również prezentem z okazji baby shower, chrztu, komunii, wieczoru panieńskiego czy nawet może być świetnym prezentem na nowy dom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here